Aktualności

I grupa – wyniki rekrutacji – aktualizacja

Informujemy, że ostateczna lista uczestników nie uległa zmianie.

17 lipca 2019

Szanowni Państwo, poniżej przedstawiamy wyniki rekrutacji do I grupy projektowej. Ze względu na krótki czas do szkolenia prosimy o składanie ewentualnych odwołań na adres e-mail: biuro@unijnedotacje.eu w terminie do 19 lipca (piątek) do godziny 20. Jednocześnie informujemy, że osoby, które znalazły się na liście rezerwowej mogą zakwalifikować się do projektu w sytuacji wycofania się któregoś z uczestników lub w kolejnych grupach-bez zmiany punktacji.

I grupa – termin szkolenia

12 lipca 2019

Informujemy, że szkolenie ABC przedsiębiorczości odbędzie się w dniach od 21 do 26 lipca, w godzinach 10-18 (21 lipca) i 9-17 (22-26 lipca). 
Miejsce szkolenia to Hotel Sportowiec w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie-Zielonej Górze ul. Drzonków-Olimpijska 20 (budynek przy kortach tenisowych).  Obecność obowiązkowa.

Nabór I grupy – przedłużony termin składania formularzy rekrutacyjnych

1 lipca 2019

Nabór do 1 Grupy w projekcie „Moja pierwsza firma” trwa od 1 do 10 lipca 2019 lub do wyczerpania miejsc.

Aby wziąć udział w projekcie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji i o wypełnienie formularza rekrutacyjnego wraz z załącznikami nr 2, 2.1, (http://unijnedotacje.com.pl/dokumenty/) i o wysłanie pocztą elektroniczną na adres biuro@unijnedotacje.eu ORAZ złożenie w portierni (u ochrony) budynku w Zielonej Górze ul.Bohaterów Westerplatte 9 – nr przegródki 316 lub wysłanie pocztą na adres: „Stanisław Hatka, ul.Bohaterów Westerplatte 9/316 65-034 Zielona Góra”.

Accessibility